Přihlásit na kurz

Šitý korálek Freyja

Popis:

Šitý korálek "Freyja" s Nelou
So 12.5. 2018 od 10:00

Na tomto kurzu si ušijeme obří korálkový korálek ve tvaru rondelky. Základní konstrukce, šitá z dvoudírkových korálků ve tvaru jehlanu či kabošonu a korálků Matubo Gemduo, je bohatě ozdobena několikavrstvým krajkovým zdobením z drobného rokajlu. Výsledkem bude šitá rondelka o rozměrech cca 28 x 35 mm, vhodná jako ústřední prvek nápadného náhrdelníku či jako soliterní přívěsek na řetízku.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky (Tipp Beads nebo CzechMates Cabochons, Matubo Gemduo, 3mm ohňovky), s japonským rokajlem a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jednu rondelku.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro středně pokročilé, předchozí zkušenosti s šitím z korálků podmínkou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso