Přihlásit na kurz

Šitý korálek Freyja

Šitý korálek "Freyja" s Nelou
So 12.5. 2018 od 10:00

Na tomto kurzu si ušijeme obří korálkový korálek ve tvaru rondelky. Základní konstrukce, šitá z dvoudírkových korálků ve tvaru jehlanu či kabošonu a korálků Matubo Gemduo, je bohatě ozdobena několikavrstvým krajkovým zdobením z drobného rokajlu. Výsledkem bude šitá rondelka o rozměrech cca 28 x 35 mm, vhodná jako ústřední prvek nápadného náhrdelníku či jako soliterní přívěsek na řetízku.

Materiál: Budeme pracovat s mačkanými korálky (Tipp Beads nebo CzechMates Cabochons, Matubo Gemduo, 3mm ohňovky), s japonským rokajlem a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jednu rondelku.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro středně pokročilé, předchozí zkušenosti s šitím z korálků podmínkou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 12.5.2018

Cena: (Kč) 500.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso