Přihlásit na kurz

Přívěsek Semiramis

Přívěsek "Semiramis" s Nelou
Pá 11.5. 2018 od 17:30

Orientální inspirace nikdy nezklame. Na tomto kurzu si vytvoříme velmi efektní a bohatě zdobený přívěsek s obšívaným střapcem. Ukážeme si jednoduchý způsob na vytvoření šitého kaplíku - tento kaplík následně bohatě ozdobíme dalšími vrstvami korálků. K tomu si vytvoříme jednoduchý, avšak efektní drobný korálkový korálek a všechny potřebné komponenty následně zkompletujeme do podoby hotového přívěsku.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými a broušenými korálky (Matubo Gemduo, CzechMates Crescent, 3mm ohňovky) a s japonským rokajlem a s textilními střapci. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek.

Budete-li si chtít hotový přívěsek zkompletovat do podoby náhrdelníku, je to možné, ovšem komponenty potřebné ke kompletaci (ketlovací jehly, řetízek, zapínání) a případně další doplňkové korálky nejsou v ceně kurzu a je nutné je na místě dokoupit.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Zkušenosti s šitím z korálků nutné. Kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 11.5.2018

Cena: (Kč) 550.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso