Přihlásit na kurz

Náušnice Inca

Náušnice "Inca" s Nelou
Pá 27.4. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme velmi efektní a nepřehlédnutelné vzorované obšívané kuličky inspirované populárním etno stylem. Z kurzu si odnesete dva hotové korálky, které si můžete v případě zájmu ihned zkompletovat do náušnic.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem Miyuki Delica 11/0, TOHO Bugles a TOHO či Miyuki Round 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na dvě obšité kuličky + v případě zájmu též materiál ke kompletaci náušnic (ketl. nýty, náušnicové háčky, doplňkové korálky)

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládá se znalost peyote stehu. Pozor - na kurzu budeme pracovat výhradně s velmi drobnými korálky! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 27.4.2018

Cena: (Kč) 500.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso