Přihlásit na kurz

Korálková výšivka se štrasovým řetězem s Nelou
So 24.3. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu se budeme věnovat staré známé technice korálkové výšivky - s jedním drobným vylepšením - ukážeme si, jak do vyšívaných šperků zakomponovat štrasový/šatonový řetěz.

Nejprve si klasickou technikou korálkové výšivky zpracujeme/obšijeme drobný kabošon, který budeme dále zdobit - a jako jednu řadu zdobení použijeme právě výše zmíněný šatonový řetěz.

Materiál: Budeme pracovat s profesionálními podkladovými látkami na korálkovou výšivku, s japonským rokajlem ve velikostech 8/0 - 15/0, s různými druhy bižuterních kamenů a s českými štrasovými/šatonovými řetězy. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek/brož.

Pozor - vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si svůj výrobek budete muset dokončit doma.

Pokročilost:  Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním, znalost korálkové výšivky výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 550,-

Trvání: cca 3 - 4 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Výšivka se štrasovým řetězem

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 6

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso