Přihlásit na kurz

Síťované dutinky

Síťované dutinky s Nelou
Pá 23.3. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu se seznámíme s jednou ze základních šicích technik - síťovým stehem - v dutinkové variantě. Ukážeme si jak touto technikou ušít jednoduchý náramek, jak svou práci správně zakončit a profesionálně připevnit vhodné zapínání. Se zdatnějšími účastníky se můžeme podívat na náročnější varianty tohoto stehu, ukázat si jak lze v síťované dutince vytvořit jednoduché vzorování či jak do ní zakomponovat větší korálky.

Materiál: Budeme pracovat s českým rokajlem zn. Preciosa. V ceně kurzu je materiál na jeden náramek + zapůjčení pomůcek.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s korálkováním nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 23.3.2018

Cena: (Kč) 400.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso