Přihlásit na kurz

Náušnice "Inca" s Nelou
Po 12.3. 2018 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme velmi efektní a nepřehlédnutelné vzorované obšívané kuličky inspirované populárním etno stylem. Z kurzu si odnesete dva hotové korálky, které si můžete v případě zájmu ihned zkompletovat do náušnic.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem Miyuki Delica 11/0, TOHO Bugles a TOHO či Miyuki Round 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na dvě obšité kuličky + v případě zájmu též materiál ke kompletaci náušnic (ketl. nýty, náušnicové háčky, doplňkové korálky)

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé. Předpokládá se znalost peyote stehu. Pozor - na kurzu budeme pracovat výhradně s velmi drobnými korálky! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Náušnice Inca

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 8

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso