Přihlásit na kurz

Brož - ryba

KORÁLKOVÁ VÝŠIVKA - BROŽ RYBIČKA  s Mischkou
So 17.2. 2018 od 9:00

Kurz pro všechny, kteří mají rádi korálkovou výšivku a chtěli by se naučit něco nového anebo jen prostě zdokonalit své dovednosti.

Vyrobíme si brož v podobě rybičky - naučíme se jak postupovat při vytváření vyšívaného projektu: tentokrát výšivku kromě klasického stehu obohatíme o další způsob korálkové výšivky a také o blýskavé rybí flitrové šupinky tak, aby vznikla zajímavá struktura, samozřejmě si také ukážeme jakým způsobem připevnit brožový můstek, jak celý šperk podšít a začistit.

V ceně kurzu podrobný vytištěný návod, kompletní sada materiálu k zhotovení brože a zapůjčení veškerých pomůcek. S sebou dobrou náladu, kapku trpělivosti a chuť naučit se něco nového. Protože budeme používat většinou jen korálky velikosti 15, nezapomeňte brýle, pokud je potřebujete.

Pokročilost:  Kurz je určený pro mírně pokročilé, předpokládá se alespoň základní zkušenost s korálkovou výšivkou.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3,5 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso