Přihlásit na kurz

Brož - ryba

Popis:

KORÁLKOVÁ VÝŠIVKA - BROŽ RYBIČKA  s Mischkou
So 17.2. 2018 od 9:00

Kurz pro všechny, kteří mají rádi korálkovou výšivku a chtěli by se naučit něco nového anebo jen prostě zdokonalit své dovednosti.

Vyrobíme si brož v podobě rybičky - naučíme se jak postupovat při vytváření vyšívaného projektu: tentokrát výšivku kromě klasického stehu obohatíme o další způsob korálkové výšivky a také o blýskavé rybí flitrové šupinky tak, aby vznikla zajímavá struktura, samozřejmě si také ukážeme jakým způsobem připevnit brožový můstek, jak celý šperk podšít a začistit.

V ceně kurzu podrobný vytištěný návod, kompletní sada materiálu k zhotovení brože a zapůjčení veškerých pomůcek. S sebou dobrou náladu, kapku trpělivosti a chuť naučit se něco nového. Protože budeme používat většinou jen korálky velikosti 15, nezapomeňte brýle, pokud je potřebujete.

Pokročilost:  Kurz je určený pro mírně pokročilé, předpokládá se alespoň základní zkušenost s korálkovou výšivkou.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3,5 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso