Přihlásit na kurz

Šitá kulička - Sakura

Šitá kulička z Nib-Bitů  "Sakura" s Nelou
So 24.2. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si vytvoříme velmi efektní šitý korálek (průměr cca 28 mm) z mačkaných korálků Matubo Nib-Bit.

Z Nib-Bitů a rokajlu si ušjieme základní konstrukci kuličky, kterou následně dozdobíme rokajlem a 6mm mačkanými kuličkami (se zájemci si případně ukážeme i další možné varianty zdobení).

Pozor - kurz je určen pro pokročilé - u účastníků se předpokládá dobrá prostorová představivost a znalost postupu šití kuličky ze 30 korálků. Pokud jste kuličku ze 30 ještě nešili, bylo by vhodné abyste se s tímto postupem ještě před kurzem seznámili - třeba podle tohoto návodu od Bead Origami.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Nib-Bit, s japonským rokajlem, 6mm kuličkami a plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jednu kuličku.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a zvládnutí klasické šité kuličky ze třiceti korálků (viz poznámka výše). Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 24.2.2018

Cena: (Kč) 450.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso