Přihlásit na kurz

Síťový steh - Oglala s Nelou
Pá 26.1. 2018 od 17:30

"Oglala" je název používaný pro jednu z variant síťového stehu. Jedná se o velmi snadnou, ale nesmírně efektní techniku, jejíž výsledkem je výrobek působící dojmem bohatě nařasené a zvlněné krajky.

Na tomto kurzu se budeme věnovat zjednodušené verzi techniky "Oglala", vysvětlíme si základní principy této techniky a ušijeme si zajímavý a velice efektní náramek.

S pokročilejšími účastníky si povíme jaký je rozdíl mezi tradiční a zjednodušenou verzí této techniky, ukážeme si jak jednoduše ovlivnit míru nařasení a nebo jak tuto techniku využít třeba k ozdobení obšitého kabošonu.

Materiál: Budeme pracovat s českým rokajlem (Preciosa) a mačkanými korálky či zlomky kamenů. V ceně kurzu je materiál na jeden náramek a tištěné schéma.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s korálkováním nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Síťový steh - Oglala

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 7

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso