Přihlásit na kurz

Šitý korálek Olmeca

Obšívaná kulička "Olmeca" s Nelou
So 27.1. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si vytvoříme obří (cca 2,5 centimetru) obšívanou kuličku s korálky Matubo Miniduo a Nib-Bit.

Nejprve se podíváme na základní konstrukci kuličky (samostatné komponenty, ze kterých je kulička složena, lze použít třeba k vytvoření náramku či náušnic), následně si ukážeme jak komponenty spojit dohromady a dozdobit a dotvarovat je do finální podoby.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými a broušenými korálky (Matubo Nib-Bit, Miniduo) a s japonským rokajlem a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jednu kuličku.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Zkušenosti s šitím z korálků nutné. Kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso