Přihlásit na kurz

Obšívaná kulička "Olmeca" s Nelou
So 27.1. 2018 od 10:00 hodin

Na tomto kurzu si vytvoříme obří (cca 2,5 centimetru) obšívanou kuličku s korálky Matubo Miniduo a Nib-Bit.

Nejprve se podíváme na základní konstrukci kuličky (samostatné komponenty, ze kterých je kulička složena, lze použít třeba k vytvoření náramku či náušnic), následně si ukážeme jak komponenty spojit dohromady a dozdobit a dotvarovat je do finální podoby.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými a broušenými korálky (Matubo Nib-Bit, Miniduo) a s japonským rokajlem a s plastovými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jednu kuličku.

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Zkušenosti s šitím z korálků nutné. Kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Šitý korálek Olmeca

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 7

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso