Přihlásit na kurz

Náušnice Amelia

Náušnice "Amelia" s Nelou
Pá 8.12. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme obšívat kabošony čtvercového tvaru a vytvoříme si velmi efektní a elegantní náušnice pro slavnostní příležitost i pro každodenní nošení.

Na kurzu bude možné si zvolit jednu ze dvou verzí náušnic - s větším kabošonem a minimalistickým zdobením a nebo s menším kabošonem, ale výraznějším zdobením - základní princip je u obou verzí stejný a liší se jen počtem korálků v první řadě a právě zdobením. Základní princip obšívání lze navíc snadno upravit a aplikovat i na jiné velikosti čtvercových kabošonů.

Materiál: Budeme pracovat se skleněnými či plastovými kabošony čtvercového tvaru (10 nebo 12 mm) a japonským rokajlem. V ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů).

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků, zejména dobrá znalost peyote stehu. Kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso