Přihlásit na kurz

Brož - můrka

Vyšívaná brož "Můrka" s Mischkou
So 18.11. 2017 od 10:00

Je načase zúročit své dříve získané dovednosti v korálkové výšivce a nespokojit se jen se základy a jednoduchými kousky, takže tentokrát skutečně zvednem laťku a vyrobíme si vyšívanou "můří" brož, na kterou využijeme nejen základní stehy korálkové výšivky, ale budeme kombinovat více stylů (obšití většího korálku, výšivka v řadách, "random" výšivka, prolínání barev), což povede k velmi efektním výsledkům. Jedná se o časově náročnou práci, takže v ceně kurzu je zahrnutá kompletní sada na zhotovení jedné brože (speciální vyšívací podklad Lacy's Stiff Stuff, mačkané korálky, korálky Toho 15 a 11 v potřebné barevné kombinaci, brožový můstek, na podšití textilie alcantara nebo ultrasuede) a vytištěný fotopostup.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé. Předpokládá se alespoň základní zkušenost s korálkovou výšivkou.

Cena: 500,-

Trvání: cca 4,5 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso