Přihlásit na kurz

Brož - můrka

Popis:

Vyšívaná brož "Můrka" s Mischkou
So 18.11. 2017 od 10:00

Je načase zúročit své dříve získané dovednosti v korálkové výšivce a nespokojit se jen se základy a jednoduchými kousky, takže tentokrát skutečně zvednem laťku a vyrobíme si vyšívanou "můří" brož, na kterou využijeme nejen základní stehy korálkové výšivky, ale budeme kombinovat více stylů (obšití většího korálku, výšivka v řadách, "random" výšivka, prolínání barev), což povede k velmi efektním výsledkům. Jedná se o časově náročnou práci, takže v ceně kurzu je zahrnutá kompletní sada na zhotovení jedné brože (speciální vyšívací podklad Lacy's Stiff Stuff, mačkané korálky, korálky Toho 15 a 11 v potřebné barevné kombinaci, brožový můstek, na podšití textilie alcantara nebo ultrasuede) a vytištěný fotopostup.

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé. Předpokládá se alespoň základní zkušenost s korálkovou výšivkou.

Cena: 500,-

Trvání: cca 4,5 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Prosím ,kontaktujte nás, abychom vám mohli dát vědět, zda jsou ještě volná místa.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso