Přihlásit na kurz

Přívěsek Grace Kelly

Přívěsek "Grace Kelly" s Nelou
Čt 30.11. 2017 od 17:30

Na lícové straně bohatě zdobená rivolka, na rubové straně působivá krajková struktura z ohňovek a Minidua ... přívěsek Grace Kelly můžete bez obav nosit z obou stran.

Na kurzu si ukážeme, jak ušít tento luxusní přívěsek - jak pomocí pravoúhlého stehu ušít základní "krajkovou" strukturu, jak na ni uchytit, obšít a dozdobit rivolku a našíváním dalších řad zdobení přívěsek dotvarovat.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Miniduo a 8/0, s 3mm kuličkami, 4mm ohňovkami, korálky CzechMates Crescent, japonským rokajlem velikostí 11/0 a 15/0 a skleněnými kameny Matubo Rivoli. V ceně kurzu je materiál na jeden přívěsek (bez kovodílů).

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků. Nevhodné pro začátečníky! Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 30.11.2017

Cena: (Kč) 500.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso