Přihlásit na kurz

Náušnice "Amelia" s Nelou
So 25.11. 2017 od 10:00

Na tomto kurzu se naučíme obšívat kabošony čtvercového tvaru a vytvoříme si velmi efektní a elegantní náušnice pro slavnostní příležitost i pro každodenní nošení.

Na kurzu bude možné si zvolit jednu ze dvou verzí náušnic - s větším kabošonem a minimalistickým zdobením a nebo s menším kabošonem, ale výraznějším zdobením - základní princip je u obou verzí stejný a liší se jen počtem korálků v první řadě a právě zdobením. Základní princip obšívání lze navíc snadno upravit a aplikovat i na jiné velikosti čtvercových kabošonů.

Materiál: Budeme pracovat se skleněnými či plastovými kabošony čtvercového tvaru (10 nebo 12 mm) a japonským rokajlem. V ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů).

Pokročilost:  Kurz je určen pro pokročilé. Předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků, zejména dobrá znalost peyote stehu. Kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Náušnice Amelia

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 8

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso