Přihlásit na kurz

Peyote dutinky

Dutinky a spirály šité peyote stehem s Nelou
Po 30.10. 2017 od 17:30

Tématem tohoto kurzu bude opět oblíbený peyote steh, tentokrát v podobě dutinek se spirálovým vzorem.

Hlavní náplní kurzu bude klasická peyote dutinka s plastickým spirálovým vzorem (také známá pod názvem Celliniho spirála).

Se zájemci si dále ukážeme vylepšenou variantu této spirály, vyznačující se "volnými" smyčkami z korálků (také známá jako Holandská spirála).

S pokročilejšími účastníky si dále ukážeme jak u těchto dutinek změnit směr otáčení, jak se na konci spirály zbavit spirálového vzoru a zmenšit průměr dutinky pro snadnější zakončení a samozřejmě si také ukážeme několik možností, jak takovouto dutinku správně zakončit a zkompletovat.

Z kurzu si odnesete vzorky vyzkoušených dutinek + případně korálky k dokončení.

 

Materiál: Budeme pracovat s českým rokajlem zn. Preciosa. V ceně kurzu je všechen spotřebovaný materiál + po dohodě též korálky na dokončení některého ze vzorků.

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků nejsou vyžadovány. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Datum: 30.10.2017

Cena: (Kč) 400.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso