Přihlásit na kurz

Petersburg Chain

Petersburg Chain s Nelou
Po 2.10. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat korálkovacímu stehu, známému jako "Petersburg chain". Touto technikou se dají vytvářet ploché šité šňůry s charakteristickým uspořádání korálků do tvaru písmene "V", se strukturou podobnou větvičce s jehličím.

Se začátečníky si ukážeme základní variantu tohoto populárního a rychle přibývajícího stehu. S pokročilejšími účastníky se podíváme na víceřadé varianty tohoto stehu, na další možnosti zdobení a případně na využití této techniky pro obšívání kabošonů (kabošon není v ceně, nutno dokoupit na místě).

Materiál: Budeme pracovat s českým a japonským rokajlem a případně s mačkanými a broušenými korálky. V ceně kurzu je všechen spotřebovaný materiál a zapůjčení pomůcek a tištěné schéma základní techniky. Budete-li chtít na kurzu obšívat kabošon, je nutné si jej vzít s sebou a nebo na místě dokoupit - nejlépe se vám bude pracovat s vyšším kabošonem o průměru alespoň 20 mm.

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Předchozí zkušenosti s šitím s korálků výhodou, ale nejsou vyžadovány. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso