Přihlásit na kurz

Sada Berry

Sada "Berry" s Nelou
Po 7.8. 2017 od 17:30

Efektní letní šperky - decentní, ale přesto nepřehlédnutelné, svěží a s nádechem boho stylu.

Na kurzu si vyrobíme přívěsek s obšitým střapcem a pár náušnic v podobě obšívaných olivek a v případě zájmu si ušité komponenty zkompletujeme do hotových šperků.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, korálky Matubo Miniduo a Nib-Bit, s, plastovými výplňovými korálky a textilními střapci. V ceně kurzu je materiál na dvě obšívané olivky a jeden přívěsek se střapcem. Pozor - v ceně kurzu nejsou zahrnuty kovodíly potřebné ke kompletaci šperků (řetízek, afroháčky, ketl. jehly a nýty, spojovací kroužky). Budete-li si chtít své šperky na kurzu zkompletovat, je nutné si kovodíly na místě dokoupit a nebo si donést vlastní.

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Datum: 7.8.2017

Cena: (Kč) 450.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso