Přihlásit na kurz

Obšívání zevnitř

Donut obšívaný zevnitř s Gianelle
Pá 11.8. 2017 od 17:30

Pokud se v korálkovém světě již chvíli pohybujete, určitě jste seznámeni s klasickým způsoben obšívání bižuterních kamenů "zvenku". Některé typy bižuterních kamenů - jako například donuty (kruhové kameny s otvorem uprostřed) můžeme snadno obšít i "zevnitř" - a na tomto kurzu si ukážeme jak na to - od základního principu tohoto šití až po zajímavé finty se zdobením okraje nebo všíváním drobných kabošonů a kamínků.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem (TOHO, Matsuno, Miyuki) velikosti 11/0 a 15/0 a s donuty z přírodních či syntetických kamenů.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 - 4 hodiny

Platební podmínky: Na tento kurz se vybírá záloha ve výši 200 korun, zálohu je nutno uhradit do týdne od přihlášení bankovním převodem či v hotovosti v obchůdku. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Důležitá informace pro účastníky: Šití z korálků je velmi náročné na zrak a zrovna na tomto kurzu budeme pracovat s velmi drobnými korálky - pokud jste zvyklí nosit brýle, určitě si je nezapomeňte vzít na kurz s sebou

Vyplněním a odesláním níže uvedené závazné přihlášky potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Datum: 11.8.2017

Cena: (Kč) 500.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso