Přihlásit na kurz

Pagoda

Šitý korálek "Pagoda" s Nelou
St 12.7. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu si vytvoříme velice efektní šité korálkové korálky inspirované orientální architekturou. Výsledné korálky mají hranatý tvar a rozměr cca 2x2 centimetry a budou vypadat naprosto luxusně v náhrdelníku (třeba jako doplňek obšitého kabošonu) a nebo jako nápadné náušnice.

Materiál: V ceně kurzu je materiál na dva korálky. Budeme pracovat s korálky Matubo 8/0, Gemduo a Miniduo, pohankou a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, předpokládají se základní zkušenosti s šitím z korálků. Kurz není vhodný pro naprosté začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso