Přihlásit na kurz

Kanzashi náhrdelník

Workshop Kanzashi Flower necklace s Leelou
So 10.6. 2017 od 10:00

Pokud máte chuť vyrobit si svůj vlastní Kanzashi náhrdelník, nepropásněte tuto jedinečnou příležitost!

Pokud se chcete kurzu zúčastnit, je nutné mít hotovou “domácí přípravu” – ušité 3 Kanzashi květy a mít připravený materiál na dokončení náhrdelníku (seznam potřebného materiálu obrží účastníci po přihlášení). Pokud jste nebyli na kurzu na samostatný kanzashi květ, nesmutněte, zvládneme to i podle návodu :)

Pokud máte o tento kurz zájem, prosím kontaktujte mailem lektora – admin@leelabeads.net

Materiál: Budeme potřebovat dvoudírkové korálky Matubo Miniduo a Preciosa Chilli, Miyuki Delica, Swarovski rivoli a mnoho dalšího. Účastníci si na workshop přinesou vlastní materiál dle dodaného seznamu.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro pokročilejší korálkářky, podmínkou účasti je splnění domácího úkolu (ušité 3 Kanzashi květy).

Cena: 800,-

V ceně kurzu není zahrnut materiál (ani to z povahy kurzu není možné, účastníci kurzu jej musí mít nachystaný předem), pomůcky budou na místě k dispozici.

Trvání: cca 7 hodin s pauzou na oběd dle vlastního uvážení

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky:  Po zaplacení zálohy 300,- na účet lektorky Vám bude zaslán návod na Kanzashi květinu (v anglickém jazyce) a seznam materiálu potřebného na náhrdelník. Více informací a pokyny k platbě získáte na e-mailové adrese admin@leelabeads.net

Přihlašování:

Na tento kurz je nutno přihlásit se přímo lektorce. Pokud máte o účast na kurzu zájem, kontaktujte přímo lektorku na e-mailové adrese admin@leelabeads.net

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso