Přihlásit na kurz

Sada "Berry" s Nelou
So 17.6. 2017 od 10:00

Efektní letní šperky - decentní, ale přesto nepřehlédnutelné, svěží a s nádechem boho stylu.

Na kurzu si vyrobíme přívěsek s obšitým střapcem a pár náušnic v podobě obšívaných olivek a v případě zájmu si ušité komponenty zkompletujeme do hotových šperků.

Materiál: Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, korálky Matubo Miniduo a Nib-Bit, s, plastovými výplňovými korálky a textilními střapci. V ceně kurzu je materiál na dvě obšívané olivky a jeden přívěsek se střapcem. Pozor - v ceně kurzu nejsou zahrnuty kovodíly potřebné ke kompletaci šperků (řetízek, afroháčky, ketl. jehly a nýty, spojovací kroužky). Budete-li si chtít své šperky na kurzu zkompletovat, je nutné si kovodíly na místě dokoupit a nebo si donést vlastní.

Pokročilost: Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 2-3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Sada Berry

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 8

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso