Přihlásit na kurz

Kruhový cihlový steh

Kruhový cihlový steh s Nelou
Út 27.6. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat cihlovému stehu (Brick stitch) - jedné ze základních technik šití z korálků. Hlavní náplní kurzu bude kruhová varianta cihlového stehu, která se klasicky šije kolem většího korálku a dají se tak vytvořit zajímavé přívěsky či náušnice.

Se zdatnějšími účastníky se můžeme podívat také na zajímavější modifikace kruhového cihlového stehu (šití kolem kapky, spojování více komponentů k sobě, zdobení) a nebo na plochou variantu cihlového stehu (třeba v podobě populárních "třásňových" náušnic)

Materiál: Budeme pracovat s českým a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 - 8/0. V ceně kurzu je všechen potřebný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro zdatnější začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků vítány, ale nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

 

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 27.6.2017

Cena: (Kč) 400.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso