Přihlásit na kurz

Kruhový cihlový steh s Nelou
Út 27.6. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se budeme věnovat cihlovému stehu (Brick stitch) - jedné ze základních technik šití z korálků. Hlavní náplní kurzu bude kruhová varianta cihlového stehu, která se klasicky šije kolem většího korálku a dají se tak vytvořit zajímavé přívěsky či náušnice.

Se zdatnějšími účastníky se můžeme podívat také na zajímavější modifikace kruhového cihlového stehu (šití kolem kapky, spojování více komponentů k sobě, zdobení) a nebo na plochou variantu cihlového stehu (třeba v podobě populárních "třásňových" náušnic)

Materiál: Budeme pracovat s českým a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 - 8/0. V ceně kurzu je všechen potřebný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro zdatnější začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků vítány, ale nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

 

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Kruhový cihlový steh

Omlouváme se, ale tato akce je již plně obsazena.

Prosím, sledujte tuto stránku pro případ, že by byla navýšena kapacita nebo by některý z účastníku zrušil svou účast.

Aktuální počet účastníků: 8

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso