Přihlásit na kurz

Nib-Bit koule

Nib-Bit koule s Gianelle
Čt 25.5. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme vyrobit tento úžasný obří (cca 3 cm v průměru) korálkový korálek ve tvaru koule (či spíše zaoblené krychle ;)).

Z kurzu si odnesete jeden hotový korálek, který následně můžete použít jako ústřední prvek do návleku a nebo jej zavěsit na řetízek jako přívěsek.

Materiál: Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Miniduo, Nib-Bit a 8/0, s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky.

Pokročilost: Kurz je určen pro pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků nutné, dobrá prostorová představivost je výhodou. Tento kurz není vhodný pro začátečníky. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

 

Datum: 25.5.2017

Cena: (Kč) 450.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso