Přihlásit na kurz

Šité korálky - melounky

Šité korálkové korálky - melounky s Gianelle
St 31.5. 2017 od 17:30

Tyto drobné šité korálky si zamilujete. Šijí se snadno a rychle a použitím různých druhů ozdobných korálků či změnou počtu korálků v základní konstrukci můžete pokaždé vytvořit zcela odlišný druh šitého korálku.

Na kurzu se naučíme vytvořit základní konstrukci tohoto korálkového korálku (lichý peyote steh) a ukážeme si, jak lze změnou počtu řad či změnou počtu korálků v řadě změnit velikost či tvar výsledného korálku. Následně budeme tuto základní konstrukci dále zdobit našíváním dalších typů korálků - budeme pracovat třeba s drobnými mačkanými či broušenými korálky, dvoudírkovými korálky, malými rondelkami a jinými druhy korálků. Z kurzu si odnesete několik hotových korálků.

Materiál: Budeme pracovat s českým a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 - 8/0 a na zdobení budeme používat mačkané a broušené korálky české výroby. Během kurzu si ušijeme obvykle několik kusů různých korálkových korálků (dle vašeho přání a vaší šikovnosti). V ceně kurzu je všechen potřebný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro zdatnější začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků vítány, ale nejsou nutné. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 400,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Datum: 31.5.2017

Cena: (Kč) 400.00

Přihlašovací formulář

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso