Přihlásit na kurz

Náušnice - Herring Rivoli

Náušnice - Herring Rivoli s Nelou
Čt 14.9. 2017 od 17:30

Na kurzu si vyrobíme populární a nepřehlédnutelné kruhové náušnice. Nejprve si obšijeme drobnou rivolku nebo kabošon pomocí peyote stehu a následně herringbone stehem z různých typů a velikostí rokajlu kolem obšitého kamínku vytvoříme výrazný kruhový límec.

Materiál: Budeme pracovat s různými druhy bižuterních kamenů a s japonským rokajlem různých tvarů a typů, v ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů).

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu (je třeba umět obšít rivolku). Zkušenosti s herringbone stehem výhodou. Pro úplné začátečníky tento kurz není vhodný. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso