Přihlásit na kurz

Náušnice - Herring Rivoli

Náušnice - Herring Rivoli s Gianelle
Čt 14.9. 2017 od 17:30

Na kurzu si vyrobíme populární a nepřehlédnutelné kruhové náušnice. Nejprve si obšijeme drobnou rivolku nebo kabošon pomocí peyote stehu a následně herringbone stehem z různých typů a velikostí rokajlu kolem obšitého kamínku vytvoříme výrazný kruhový límec.

Materiál: Budeme pracovat s různými druhy bižuterních kamenů a s japonským rokajlem různých tvarů a typů, v ceně kurzu je materiál na jeden pár náušnic (bez kovodílů).

Pokročilost:  Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu (je třeba umět obšít rivolku). Zkušenosti s herringbone stehem výhodou. Pro úplné začátečníky tento kurz není vhodný. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 500,-

Trvání: cca 3 hodiny

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Platební podmínky: Kurzovné se platí v hotovosti na místě přímo lektorce.  Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Přihláška je závazná. Vyplněním a odesláním níže uvedeného přihlašovacího formuláře potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale na tuto akci se zatím není možno přihlašovat.

Budete se moci registrovat odSrpen 14, 2017

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso