Přihlásit na kurz

Korálková výšivka s filigránem

Korálková výšivka s filigránem Gianelle
Po 27.2. 2017 od 17:30

Na tomto kurzu se naučíme základni principy výroby šperků technikou korálkové výšivky a především se naučíme, jak do vyšívaného šperku zakomponovat některé druhy ozdobných bižuterních kovodílů - takzvané filigrány. Na kurzu si vyrobíme drobný přívěsek nebo brož.

Materiál: Budeme pracovat s českým a japonským rokajlem ve velikostech od 15/0 do 11/0 a skleněnými bižuterními kameny. Jako podkladovou látku budeme používat profesionální podkladové textilie určení speciálně na korálkovou výšivku. V ceně kurzu je všechen potřebný materiál a zapůjčení pomůcek.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s korálkováním výhodou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3 hodiny

Platební podmínky: Na tento kurz se vybírá záloha ve výši 200 korun, zálohu je nutno uhradit do týdne od přihlášení bankovním převodem či v hotovosti v obchůdku. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Důležitá informace pro účastníky: šití z korálků je velmi náročné na zrak - pokud jste zvyklí nosit brýle, určitě si je nezapomeňte vzít na kurz s sebou

Vyplněním a odesláním níže uvedené závazné přihlášky potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso