Přihlásit na kurz

Šitá rondelka Luna

Šitá rondelka "Luna" s Gianelle
Po 9.1. 2017 od 17:30

Na kurzu si vyrobíme velkou a bohatě zdobenou šitou rondelku. Základní vrstvy této rondelky jsou ušité z korálků Matubo Superduo a Miniduo, horní vrstvu tvoří bohaté zdobení z korálků CzechMates Crescent, mačkaných kuliček a japonského rokajlu. V ceně kurzu je materiál na dvě rondelky.

Materiál: Budeme pracovat s korálky Matubo Superduo, Miniduo, 8/0, CzechMates Crescent, 3mm mačkanými kuličkami a s japonským rokajlem.

Pokročilost: Kurz je vhodný pro mírně pokročilé. Zkušenosti s šitím z korálků podmínkou. Více informací o náročnosti kurzů šitého šperku naleznete na webu lektorky.

Cena: 450,-

Trvání: cca 3  hodiny

Platební podmínky: Na tento kurz se vybírá záloha ve výši 200 korun, zálohu je nutno uhradit do týdne od přihlášení bankovním převodem či v hotovosti v obchůdku. Čtěte platební podmínky a instrukce pro účastníky.

Místo konání: Korálkárna Zrzavá Kočka, Hybešova 61, Brno

Důležitá informace pro účastníky: šití z korálků je velmi náročné na zrak - pokud jste zvyklí nosit brýle, určitě si je nezapomeňte vzít na kurz s sebou.

Vyplněním a odesláním níže uvedené závazné přihlášky potvrzujete, že jste si přečetli naše obchodní podmínky a souhlasíte s nimi. Chcete-li na kurz přihlásit více osob,  vyplňte pro každou osobu novou přihlášku.

Omlouváme se, ale přihlašování na tuto akci bylo již ukončeno.

Pro informace o volných místech nás prosím kontaktujte.

Event Registration and Ticketing Powered by Event Espresso