Dárkové balíčky na míru

Určitě víte, jak náročné občas může být najít ten ideální dárek pro své blízké. S naší novou službou se tento problém stane minulostí. Rádi pro vás připravíme dárkové balíčky s korálky, komponenty, pomůckami a nástroji pro korálkování, které potěší každou tvořivou duši.

Jo, máme dárkové poukazy, ty jsou dneska in … ale … dárkový poukaz je přece jen takový jakýsi studený a neosobní a my si myslíme, že aby to mělo ty správné grády, tak to chce přeci jenom dárek fyzický, s takovým tím krásným prvkem překvapení, takový, ze kterého můžete seškubat mašli i balicí papír a začít se s ním těšit – bez čekání, bez lhůt a podmínek použití … Ale dobře víme, že svět korálků je neskutečně široký a rozmanitý a že pro člověka, který se v něm nepohybuje, je to tak trochu „španělská vesnice“ –  a proto vám rádi s výběrem pomůžeme a připravíme dárkový balíček obdarovanému doslova „na míru“.

Při sestavování každého balíčku využíváme bohatého sortimentu naší prodejny a našich dlouholetých zkušeností s prodejem korálků a výrobou šperků. Dáváme si záležet na kvalitě materiálu i barevném ladění – prostě tak, abychom společně udělali obdarovanému co největší radost.

Pro naprosté korálkovací začátečníky a pro děti nabízíme „Startovací balíček“, který bude obsahovat základní korálkovací kleště, misku na sbírání korálků, základní bižuterní kovodíly, ketlovací jehly a nýty, lanko a paměťový drát – a k nim vhodné korálky (český rokajl, skleněné mačkané a nebo broušené korálky) v množství dle vašeho přání a finančních možností. Na takovýto balíček si nachystejte minimálně 600 korun, ale pokud budete chtít aby to stálo za to, vyhraďte si klidně i tisícovku nebo více.

Pokročilejším korálkářkám zase uděláte radost „balíčkem pro náročné“, který obsahuje základní korálkovací kleště, misku na sbírání korálků a dále výběr z toho nejlepšího, co náše prodejna nabízí – třeba špičkové české korálky Matubo, japonský rokajl, jehly a nitě na výrobu šitých šperků, bižuterní kameny, korálky z minerálů a dalších materiálů – na konkrétním složení se spolu domluvíme. Na balíček „pro náročné“ si připravte něco kolem 1500 korun, ale pokud chcete skutečně pořádný ranec korálí, klidně i více  😉

A každý balíček bude také obsahovat naši věrnostní kartičku i s razítky v množství odpovídající hodnotě balíčku. Do balíčků v hodnotě nad 1500 korun bude vložena již zcela vyplněná kartička, takže obdarovaný k tomu všemu dostane ještě slevu 100 korun na další nákup u nás.

Před objednáním si prosím promyslete, kolik chcete do balíčku investovat a také zapřemýšlejte nad vkusem obdarované(ho) – třeba jeho oblíbené barvy a nebo styl oblékání – prostě abychom se měli od čeho odpíchnout. Pokud chcete sestavit balíček pro pokročilou korálkářku, bylo by také vhodné nám dát vědět, jakým technikám se dotyčná věnuje, co již ovládá a jaké techniky by ji třeba zajímaly (postačí když nám třeba ukážete nějakou fotku její dosavadní tvorby).

To zní dobře, jak si můžu svůj balíček objednat?

  • Balíček si můžete objednat osobně na prodejně a nebo přes e-mail (více v sekci „Kontakt„).
  • K vyzvednutí bude připraven do dvou dnů od objednání.
  • Na požádání vám jej rádi zašleme poštou (platba předem na účet)
  • Nebude-li balíček do týdne od  připravení vyzvednut, bude nabídnut do volného prodeje.
  • Balíčky chystáme celoročně, stačí jen přijít a domluvit se. Kdykoliv tak můžete pořídit krásný dárek k svátku, narozeninám či k jiné vyznamné události.

Dají se u vás takovéto balíčky volně zakoupit i bez předchozího objednání?

Obvykle míváme na prodejně připraven alespoň jeden velký dárkový balíček, který je možné zakoupit ihned – ale vřele doporučujeme si předem ověřit dostupnost telefonicky či e-mailem.

Ve stálé nabídce pak míváme malé dárkové krabičky v ceně 195,- – jedná se o malý plastový organizér, hojně naplněný korálky, základními bižuterními kovodíly a návlekovými materiály. Tyto krabičky jsou určeny především pro začínající korálkářky a děti. Krabičky si chystáme sami, snažíme se vytvářet vkusné a atraktivní barevné kombinace a na kvalitě nešetříme – žádné plasty, žádná čína, pouze kvalitní české sklo.

V předvánočním období u nás můžete také zakoupit balíčky s materiálem na výrobu vánočních ozdob. Cena takovéhoto balíčku se pohybuje od 240 do 360 korun, dle složení konkrétního balíčku – a z každého balíčku můžete vytvořit až pět ozdob.