Vinutkový týden a posezení/sraz v korálkárně

Takže … to že máme kahan a neváháme ho použít, to už všichni víte 😉 A možná dokonce tak trochu tušíte že týden od 27.7. do 4.8. byl vyhlášen mezinárodním týdnem korálkování. A to si říká o nějakou akci, ne?
Takže … celý týden od pondělka 29.7. do pátku 2.8. budeme předvádět výrobu vinutých perlí – a pokud to provoz na prodejně dovolí, budete si moci (za drobný poplatek ve výši 50,-) zkusit vyrobit svou vlastní vinutku (pokud jste to v životě nedělali, nebojte, ukážeme, vysvětlíme, pomůžeme ;)). Tož se stavte.

A pokud vám to v běžné otevírací době nevychází a nebo jste z daleka, tak nezoufejte … ve čtvrtek 1.8. budeme na krámě až do 20:00 a možná i déle (podle toho jak počasí dovolí), tož se stavte, na nákup, na vinutky a nebo jen tak na pokec – na místě bude k dispozici drobné občerstvení, obchod bude samozřejmě otevřený až do úplného konce, takže pokud se k nám běžně nedostanete a chcete si přijít zasyslit, máte šanci, no a samozřejmě budeme furt vinout, takže nám můžete s klidem koukat pod ruce a nebo si k tomu kahanu sami sednout.

EN version below

Okay. We have lampworking equipment and we are not afraid to use it. During the International Beading Week (more specifically, from Monday 29th July to Friday 2nd August during our usual opening hours – 12:30PM to 5:30 PM) we’ll be doing lampworking demonstration/workshop so if you want to see how lampwork beads are made, learn something about the manufacturing process, buy some handmade lampwork beads and maybe even try to make a bead of your own (fee: 50CZK for one bead – if you’ve never done it before, no worries, we’ll show you how 😉 ), feel free to drop by.

On Thursday 1st August the shop will be open late (until 8PM or maybe even later), we’ll still be doing the lampwork demo/workshop and there will be some refreshments provided. All beaders are welcome to drop by, no matter if you’d like to see the lampwork demo or make your own beads, do some shopping, need help with your beading project or just want to say hi and spend some time with like-minded, creative people.